top of page

?סוף סוף חופש

כמה חיכית לחול המועד הזה.

סוף סוף חופש מהעבודה וחופש מהלחץ הזה של להספיק הכל על הבוקר, חופש מהעבודה שבינינו אין לך ממנה סיפוק מי יודע מה או תגמול כלכלי שמחפה על זה.

סוף סוף חופש, אפילו אם זה רק לשבוע...


תגידי עד מתי תרצי לחיות ככה?


עד מתי תקומי כל בוקר בבאסה לקראת יום העבודה כשאת יודעת שאת שווה יותר? כשאת יודעת שאת יכולה להרוויח יותר כמו עובד הייטק לפחות?

כשאת יודעת שזה אפשרי להרוויח הרבה יותר?

יש לי כמה מילים לומר לנשים כמוך שהן על הציר של עבודה, בית, ילדים. לנשים שרוצות להרוויח יותר, לנשים שרוצות להגשים את עצמן זאת כדי שיוכלו לחיות את החיים בדיוק כפי שהן רוצות ובתחושת סיפוק וניצחון גדולים.


אז קודם כל אני רוצה לומר לך שזאת לא גזירת גורל ואת יכולה בהחלטה אחת לעשות דרך שתשנה את כל מסלול חייך. זה לא אומר שאת צריכה עכשיו לעזוב את מקום העבודה שלך. זה אומר שאת יכולה במספר צעדים להוסיף הכנסה נוספת שבתוך זמן תאפשר לך בחירה.

בחירה שתגיע לא מתוך הישרדות כלכלית אלא מתוך רצון חופשי.יצרתי תוכנית בשם לחיות מהפלוס תוכנית שהיא תפורה עלייך ממש והיא בדיוק בשבילך לאחר שראיתי כמנכ"לית קול האישה וכמנטורית לשינוי כלכלי מאות רבות של נשים שרוצות לשבור את תקרת הזכוכית ואינן מצליחות, שנאלצות להתפשר על משכורות שאינן מספיקות לעיתים אפילו לדברים הבסיסיים בבית. ראיתי שכדי לעזור לנשים שרוצות לחיות טוב, ושיודעות שהן שוות יותר יש צורך במשהו אחר שאינו תלוי בעוד שעה נוספת או בעוד משרה נוספת עם תשלום שעתי נמוך, כדי שהן יוכלו לספק להן ולמשפחה שלהן את הטוב ביותר, כי מגיע להן לצאת לחופשות וליהנות ממה שהחיים מציעים, כי מגיע להן להגשים את עצמן ולהגיע לחיות את החיים בדיוק כפי שהן רוצות. כל זה ללא כל צורך בקורסים יקרים או תוכניות ליווי יקרות.


התוכנית לחיות מהפלוס מתאימה מאוד לכל אישה שרוצה יותר וכן... גם לנשים שאין להן הרבה זמן ומתהלכות על הציר של עבודה-בית-ילדים, ובכלל לנשים שרוצות לחיות אחרת – הרבה יותר טוב.

רק לאחר שהשלמתי את האסטרטגיה המלאה ולקחתי בחשבון כל שלב, כל צעד ופעולה שנדרשים כדי להשיק את התוכנית, נפל לי האסימון והגעתי לתוצאות.


והתוצאות היו מטורפות!

הגעתי לביטחון ושפע כלכלי, שחשבתי שהוא שמור רק למעטים ובזמן קצר יחסית. הצלחתי לשבור את המשוואה זמן = כסף וזה השוס הגדול, שאת יכולה למנף את הפעילות שלך ולהרוויח הרבה כסף שאינו תלוי בזמן שאת משקיעה.התוכנית לחיות מהפלוס מאפשרת לך את לעשות את השינוי בלי להוציא כסף על אותן תוכניות יקרות. אבל... כפי שאת ודאי יודעת, כדי להשיג ולעשות שינוי, את לא יכולה לחכות שאולי מתישהו משהו יקרה!


ישנן שלוש סיבות עיקריות לכך שנשים מתקשות לעשות שינוי, ומחכות שאולי מתישהו משהו יקרה.

1. הן לא מאמינות שזה אפשרי להרוויח הרבה כסף

2. הן בלופ של עבודה, בית, ילדים ולא יודעות איך לצאת מזה

3. אין להן את הביטחון שהן יצליחו לשבור את תקרת הזכוכית.


נשמע לך מוכר?


עם כל הניסיון שיש לי ובשיחות סגורות עם אלפי נשים אני שומעת את שלושת האתגרים והכאבים האלה כל הזמן.


אבל אלה הן רק תסמינים של בעיה הרבה יותר גדולה - הבעיה האמיתית היא העדר מערכת ברורה שיכולה לקחת אותך ״מנקודה A לנקודה B״ שקל לעקוב אחריה ועם מפת דרכים ברורה שהוכחה כמסייעת לאנשים בדיוק כמוך לעשות שינוי, תוך זמן קצר!


וכאן נכנסת לתמונה התוכנית לחיות מהפלוס

התוכנית מורכבת מסיסטם מדוייק שמאפשר לך לצעוד צעד אחרי צעד עם ליווי אישי צמוד להגיע למטרות שלך. בכל שלב את תדעי בדיוק מה לעשות. והכי כיף שאת עושה את זה תוך כל הדברים שאת אוהבת לעשות, מפגשים עם נשים אחרות, בתי קפה ועבודה עם המדיה.


שימי לב התוכנית מיועדת רק אם את

  • מחפשת שינוי שידליק אותך עם הכנסה גבוהה ורווח גבוה

  • מוכנה לפעול כדי להשיג את השינוי

  • רוצה סוף סוף לממש את הפוטנציאל האישי


אם זאת את... את מוזמנת לדבר איתי

כדי להתחיל לחיות את הפלוס...6 views0 comments

Recent Posts

See All

Comments


bottom of page