top of page

נשים-כסף-ומסתורין


תארי לעצמך שיש לך עולם שלם שבו את יכולים ליצור, לשנות, לברוא!

עולם שבו הדברים מסתדרים לך כמו שאת רוצה, בלי מאבקים, בלי פחדים, עולם שאילו הוא היה אפשרי הוא היה מייצג את "האני" האמיתי שלך. את "האני" שאותו את רואה בעיני רוחך.

נראה לך אפשרי?


מרבית האנשים יגידו "שאין דבר כזה", אחרים יגידו "לא יכול להיות"

ויש כאלה שיגידו "באמת? אני חייב/ת לנסות ולראות איך זה עובד"!

התשובה היא שזה אפשרי,


ממש אפשרי... אם נדע איך להגיע לאותו מקום מסתורי במוח שלנו, אותו מקום שיכול לתת לנו חלקים גדולים מגן העדן. וגן העדן הזה הוא לא אבוד... הוא נמצא כאן ועכשיו ואנחנו יכולים להגיע אליו ולחיות בו.

ואותו מקום מסתורי, אותו הג'יני שיוצא מהמנורה ויכול להגשים לנו את המשאלות והחלומות נמצא בתוך המוח שלנו בתת המודע שלנו.


תת המודע הוא הוא המקום שבו חי החלק האמיתי שבתוכנו, אותו חלק שאחראי על המציאות שלך. שם נעשה את השינוי כדי שאת תוכלי להיות כל מה שתרצי, פשוט מכיוון שזה החלק האמיתי שבתוכנו. אנחנו לא חיים ככה מכיוון שאנחנו מכניסים "באגים" לתוך המערכת בדמות אמונות מגבילות, פחדים והרגלים שמונעים מאיתנו לחיות כמו גרסת העל שלנו.


הדרך הכי טובה שיכולה לתאר את תת המודע שלנו היא להשוות אותו למחשב.

כשאנו קונים מחשב, הוא ריק, אין בו תכנים. לאט לאט אנחנו מתכנתים אותו ומכניסים לתוכו תוכן, אנחנו גם מקבלים תוכן שנכנס לתוכו, לפעמים תוכן שאנחנו לא רוצים שיהיה שם כמו וירוסים שתוקעים את מערכת ההפעלה.


בדיוק באותו אופן פועל תת המודע שלנו.

מרגע הלידה ועד גיל 10 בערך, המחשב הזה שבתוכנו קולט מידע, קולט מסרים מההורים, ממערכת החינוך, מהמדיה, מהסביבה, חווה חוויות. בעקבות המידע המתקבל, בעקבות החוויות והעיבוד הרגשי, אנחנו מתכנתים את המוח שלנו להגיב על סיטואציות "ולדעת" אם אנחנו טובים או לא, מסוגלים או לא, ראויים או לא וכן הלאה... וכמו מחשב על הוא קולט הכל. כל מילה, כל חוויה, כל מה שהחושים שלו קולטים.


תת המודע מקבל את כל הפקודות שאנו נותנים לו כנכונות.

אם משהי תגיד לעצמה שוב ושוב "אני לעולם לא ארוויח כמו שאני רוצה, לעולם לא אצליח".... תת המודע ידאג שאותו אשה ללעולם לא תצליח.

לחילופין אם אאמין בביטחון רב שאני עומדת להשיג מטרה מסויימת, אחיה את המטרה וארגיש אותה, תת המודע יקבל את המסר הזה וינקוט בכל האמצעים הדרושים להשגת המטרה.


בקורס אני אלמד בדיוק איך לעבוד, איך "להקליט ולנגן" את מה שאני רוצה כך שהוא יהפוך למציאות בחיים שלי.זאת דוגמה קטנה לאפשרויות הבלתי מוגבלות של תת המודע שלנו.

יש לו יכולות ריפוי מדהימות

יש לו יכולת להביא אותנו להצלחה פנומנלית

יש לו יכולת להביא אותנו להיות האדם שאנחנו רוצים להיות


כל זה יכול להתממש בשני תנאים:

דבר ראשון –חייבים לקחת החלטה שאנחנו רוצים לשנות

דבר שני – חייבים להתחיל לעשות תכנות מחדש ולהחליף או להתמיר מצבים, רגשות ואירועים שיצרו תבנית שאינה מאפשרת לנו כיום להתקדם לעבר הרצון שלנו.


כדי לעשות את זה אנחנו צריכים לרדת לשורש הבעיה ולראות איפה הכל התחיל.

בד"כ זה נעוץ בילדות המוקדמת שלנו, שם נוצר הדפוס או האמונה המעכבת.


בקורס נשים, כסף ומיסתורין נגיע עד לשורש הבעיה, שם אנחנו נעשה את "התיקון" הנדרש, וניצור לא פעם זיכרון חדש ונלמד כלים חדשים איך ליצור את העתיד החדש שלנו


השינוי שקורה הוא מדהים וקורה תוך זמן קצר!!!

פשוט מכיוון שתת המודע מתוכנת עכשיו אחרת, והוא מאפשר הצלחה או ריפוי או כל דבר אחר שאיתו את רוצה לעבוד, וזה פשוט כי אם רעיון, מחשבה או מושג מורשים להיכנס לתת המודע, זה חייב לקרות, מכיוון שאנחנו משנים את התכנות והמוח הפנימי חייב להגיב לתכנות החדש.
להרשמה באמצעות דף נחיתה


14 views0 comments

コメント


bottom of page