top of page

???ג'וס פלאס האם מדובר בנוכלות

Updated: Aug 21, 2023

משאת נפשו של כל אדם הוא להיות בריא, לחיות חיים בריאים ומלאים. לאורך השנים תמיד חיפשתי דרך שתאפשר לאנשים לחיות בריא יותר. למדתי שיטות טיפול שונות, וכמובן שהתנסיתי בהן בעצמי.


מעבר לשיטות טיפול כאלה ואחרות שיכולות לשפר את הבריאות לעין ערוך, הבסיס לכל, אבן הדרך לחיים בריאים היא תזונה נכונה ובריאה. לאכול שפע של פירות וירקות וכמה שיותר קרוב למה שיש לטבע להציע לנו. מזונות פשוטים לא מעובדים שיכולים לסייע לנו בשמירה על הבריאות לאורך זמן.


לצערי, אני נתקלת בהרבה מאוד אנשים, שלמרות שיש להם את הידע, חסר להם היישום. הם לא מצליחים לאכול פירות וירקות בכמות מספקת, הם אוכלים מזונות מעובדים, והם לא מקבלים את הוויטמינים והמינרלים שהגוף זקוק לשם תפקוד ברמה המיטבית.


לכאן נכנסת חברת ג'וס פלאס. מוצרי החברה באים לגשר על הפער בין מה שאנחנו אוכלים לבין מה שאנחנו אמורים לאכול.


את ג'וס פלאס פגשתי לפני כ- 11 שנים די במקרה והתאהבתי.


חברת ג'וס פלאס על כל ערכיה תאמה בדיוק את החזון שלי. "לעורר השראה לחיים בריאים ברחבי העולם". הפילוסופיה של ג'וס פלאס היא "שינוי אחד פשוט", כדרך לאמץ את המסע לעבר אורח חיים בריא יותר. בכל פעם עוד שינוי פשוט אחד שנעשה בצורה קלה ובתוספת תוספי תזונה מן הצומח שיספקו לנו את הוויטמינים והמינרלים שהגוף צריך, תוספים של קפסולות פירות, ירקות, פירות יער ואומגה יחד עם שייק קומפליט. כל אלה קרובים לטבע ככל האפשר.


כל המוצרים של ג'וס פלאס מבוססים על מזון מלא וצמחי, והם הכי קרובים שאפשר לטבע ועם מינימום עיבוד בתהליך. כמו שנאמר הם מאפשרים לגשר על הפער בין מה שעלינו לאכול לבין מה שאנחנו אוכלים בפועל בכל יום.


ג'וס פלאס מאמינה שאימוץ אורח חיים נבון הוא מאמץ הוליסטי, ולכן אנחנו מתמקדים בארבעה תחומי ליבה של בריאות: תזונה נבונה, פעילות גופנית, שתיה מרובה, ושינה איכותית.


ג'וס פלאס שומרת על תקני האיכות והבטיחות הגבוהים ביותר לאורך כל תהליכי הייצור, האריזה וההפצה של כל מוצריה. לשם כך, קיימת הסמכה של מתקני הייצור כדי לוודא שהם עומדים בדרישות התקינה של כל המדינות השונות שבהן משווקים את מוצרי ג'וס פלאס או אף למעלה מזה.


הדבר כולל קבלת אישורים על תאימות המתקן להנחיות נהלי ייצור נאותים GMP.

אלו הן ההנחיות המקובלות בכל העולם להבטחת האיכות של תהליכי ייצור והתנאים המשמשים בייצור תכשירים רפואיים, וכן מוצרי מזון כמו תוספי תזונה ומוצרים דיאטטיים. המתקן בשוויץ שבו מיוצרות קפסולות ג'וס פלאס קיבל אישור GMP על ידי ה SWISSMEDIC -הסוכנות השוויצרית למוצרים רפואיים.


באירופה, הקפסולות של ג'וס פלאס קיבלו את הסמכת האיכות של ה FRESENIUS -INSTITUT העצמאי. זאת כדי להראות שמכון חיצוני ועצמאי זה בודק את תהליכי העבודה ואת המוצרים.

הקפסולות של ג'וס פלאס+ נבדקו על ידי choice Informed שאישרה שהמוצרים הינם באיכות גבוהה ולא כוללים חומרים אסורים לשימוש ספורטאים. אישור זה מאפשר לספורטאים להבטיח הן את בריאותם והן את הקריירה המקצועית שלהם.חברת ג'וס פלאס תומכת במחקרים קליניים חיצוניים בהובלת מומחים מהאקדמיה שמדגימים את האיכות והיעילות של החומרים המזינים שבקפסולות שלנו. החברה מעניקה מענקים לאוניברסיטאות המבצעות מחקר קליני על מוצריה. החברה עוקבת בקפידה אחרי הפרוטוקולים של המחקר, על מנת להבטיח שהמחקרים והממצאים שלהם יישארו עצמאיים ובלתי משוחדים. ממצאי המחקרים מראים בעקביות שלחומרים המזינים המצויים בקפסולות של ג'וס פלאס עשויה להיות השפעה חיובית על הבריאות.


אני ובני משפחתי נוטלים את הקפסולות של ג'וס פלאס כבר ק


רוב ל- 11 שנים. חווינו לא מעט שינויים חיוביים כמו הרבה אנשים ברחבי העולם שנוטלים את המוצרים. אני מאמינה בכל ליבי שהמוצרים של החברה תורמים לנו רבות בשמירה על אורח חיים בריא טוב ומיטיב.
15 views0 comments

Recent Posts

See All

Commentaires


bottom of page